Smaller Default Larger

   Paldies par atsaucību, vērīgumu, radošumu bērniem, jauniešiem un vecākiem, kuri palīdzēja aizsūtīt foto konkursam! Tika iesūtītas 30 fotogrāfijas, katrs dalībnieks varēja piedalīties ar  diviem veiksmīgākajiem  foto, kuros attēloja senos namus Bolderājā, Daugavgrīvā, to fragmentus - logus, durvis, rotājumus. Visas fotogrāfijas aizklāti vērtēja mūsu fotostudijas pedagogs Iveta Grīnfelde. Vērtēšanas kritēriji - atbilstība tēmai, radošums un attēla kvalitāte. Diemžēl bija iesūtīts arī darbs no tīmekļa vietnes zudusilatvija.lv.

   Darbu virtuālā izstāde apskatāma Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības tīmekļa vietnē tīmekļa vietnē www.r19intereses.lv 

   Fotokonkursa dalībnieku un labāko foto autoru sveikšana notiks 11.novembrī pl.16.00 Flotes ielā 8, Rīgā.

   Lāčplēša dienā plānoti divi pasākumi, kuros aicinām iesaistīties:

 “Sveču rakstu veidošana” no pl.15.00 Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas pagalmā, Miglas ielā 9; “Lāpu gājiens uz Daugavgrīvas cietoksni”, lai atcerētos Brīvības cīņās kritušos un noliktu svecītes viņu piemiņai. Tiksimies plkst.16.00 Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības telpu pagalmā, Flotes ielā 8. Piebiedroties tiek aicināts jebkurš interesents, īpaši gaidīsim bērnus un jauniešus ar saviem vecākiem un vecvecākiem. Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola īsteno projektu “Izzini un iepazīsti seno Bolderāju”. Projekta ietvaros Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības audzēkņi kopā ar pedagogiem izzin Bolderājas vēsturi, kultūrvidi.

   Projekts tiek finansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

   Mums būs liels prieks Jūs satikt mūsu pasākumos!

   Izstāde