Smaller Default Larger

ZIEDU DOBE   Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola no š.g. 17.aprīļa līdz 12.maijam īsteno projektu “Izzini un iepazīsti seno Bolderāju”. Projekts tiek finansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt Bolderājas un Daugavgrīvas apkaimes iedzīvotāju saliedētību, piederības izjūtas stiprināšanu, demokrātiskas nacionālas valsts vērtību izpratni, latviešu valodas vides stiprināšanu un caur Latvijas vēstures un  kultūrvides izzināšanu.

   Trešdien, 19.aprīlī pl.12.30 notiks ziedu dobes stādīšana Ukrainas karoga krāsās pie Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas - Miglas ielā 9, Rīgā. Aicinām ukraiņu ģimenes un citus interesentus iestādīt atraitnītes dzeltenā un zilā krāsā. Zeme dobei jau ir sagatavota. Paldies visiem, kuri piedalījās sagatavošanas darbos! Piedalīties aktivitātēs aicinām gan mūsu iestādes audzēkņus, viņu ģimenes, gan jebkuru interesentu - apkaimes iedzīvotāju.

 

Projekta vadītāja Dace Timule, tālr.29595099, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mums būs liels prieks Jūs satikt mūsu pasākumos!