Smaller Default Larger

 Foto studijas izstde 5  Poliklīnikas telpās bieži vien mēs esam koncentrēti uz medicīniskajām procedūrām un ārstēšanos, bet šoreiz tās kļūs par vietu, kur apbrīnot augļu un dārzeņu skaistumu. Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Foto studijas audzēkņi ir radījuši īpašu izstādi Rīgas Veselības centra filiāles “Bolderāja” telpās.

 Šī izstāde parāda krāšņumu un daudzveidību, ko mēs bieži vien ignorējam vai nepievēršam pietiekamu uzmanību ikdienas steigā. Sākot no visvienkāršākajiem apelsīnu portretiem līdz iespējai ielūkoties pavisam smalkās detaļās.

  Foto studijas audzēkņi ir rūpīgi izvēlējušies gan augļu un dārzeņu veidus, gan fotogrāfijas tehnikas, lai  to tekstūras un krāsu bagātību. Izstādes apmeklētāji var redzēt ne tikai augļu statiskos attēlus, bet arī kustības un dzīvību.

   Izstādes atrašanās vieta poliklīnikā nav nejauša. Tā ir veidota ar nolūku dot pacientiem un apmeklētājiem iespēju brīvi iegrimt mākslā un aizmirst par ikdienu uz mirkli, koncentrējoties uz dabas skaistumu un veselību simbolizējošajiem augļiem.

   Šī fotoizstāde ir ne tikai par fotogrāfiju un augļiem; tā ir par cilvēciskumu un saskarsmi ar dabu. Tā iemieso ideju par veselīgu dzīvesveidu un atgādina mums par vienkāršām, bet tik svarīgām lietām dzīvē. Tāpēc, apmeklējot poliklīniku nākamreiz, neaizmirstiet iegriezties šajā izstādē un iemūžināt mirkli, kurā varat apbrīnot dabas skaistumu pat visnegaidītākajās vietās.

Informāciju sagatavoja:

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas

Foto studijas pedagogs Iveta Grīnfelde