Smaller Default Larger

 Balss attistibas studijas Notis izlaidums 25  Jau ceturto reizi Balss attīstības studija "Kantilēna" ar lepnumu rīko izlaidumu grupai, kas ir pabeigusi savas gaitas studijas ietvaros. Šogad, 26. maijā, izlaiduma svinības piedzīvoja grupa "Notis".

   Grupa "Notis" tika dibināta 2008. gadā un veiksmīgi darbojās 15 gadus. Grupas sastāvs šajā laikā ir bijis gandrīz nemainīgs – Kuhare Nastja un Bolgova Milana grupā dziedāja visus 15 gadus, bet gandrīz visi pārējie dalībnieki grupā piedalījās 12 gadus.

   Izlaiduma koncertā piedalījās visas Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas. Taču lielāko daļu dziesmu izpildīja absolventi – grupa “Notis”. Koncerts bija sadalīts divās daļās: pirmajā daļā skanēja popūriji un tautasdziesmas acapella izpildījumā, bet otrajā daļā visas grupas apsveica absolventus un tika izpildītas "Notis" mīļākās dziesmas.

   Šis izlaidums bija īpašs brīdis gan grupas dalībniekiem, gan arī visai "Kantilēnas" kopienai, kas ar lielu mīlestību un lepnumu vēroja "Notis" izaugsmi un sasniegumus šo gadu laikā. Mēs novēlam grupas dalībniekiem veiksmi turpmākajās gaitās un ceram, ka viņu mūzikas ceļojums turpināsies ar tādu pašu aizrautību un radošumu.

Infromāciju sagatavoja

Balss attīstības studijas Kantilēna vadītāja

Irina Parahņeviča

Foto no I.Parahņevičas privātā arhīva