Smaller Default Larger
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/attēli_pie_rakstiem/Izstādes/nov
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/dala_r
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/lego2018
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/attēli_pie_rakstiem/Izstādes/nov
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/dala_r
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/lego2018

er  Eduards jau no 5 gadu vecuma  ir  Balss attīstības studijas ,, Kantilēna” dalībnieks .

Viņš  ir piedalījies daudz dažādos valsts un pasaules mēroga  konkursos un ieguvis godalgotas vietas. Daži no tiem-  Riga Symphony , Music Talent League( Viļņa) , ,,  Balss pavēlnieks 2016”, dziesmu konkurss Baltkrievijā , ,, Nāc sadziedāt” un …….

  Mēs esam priecīgi  par Eduarda smaidu, uzņēmību, darbaspējas , došanos uz savu mērķi.

  Eduarda sapnis ir pārstāvēt Latviju Eirovīzijā uzsākt savu mūzikas karjeru, rakstīt dziesmas , kļūt par labu piemēru dziedātājiem. Viņš vēlas, lai sakomponētās dziesmas palīdzētu cilvēkiem, nodarboties ar labdarību , palīdzēt bērniem.

   Eduards ļoti cer uzvarēt ,, X faktorā “ un ierakstīt savu oriģināldziesmu , uzrakstīt dziesmu tieši Eirovīzijai , izdot savu dziesmu albumu , atklāt savu studiju.

Lai Eduardam viss izdodas savu mērķu sasniegšanā !

Atbalstām ar saviem zvaniem un balsojumu www.aizdevums.lv !

SPIED UZ ATTĒLA, LAI NOSKATĪTOS AUDZĒKŅU KONCERTU

IMG 3132

  • Grupās klātienē – tikai audzēkņiem ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
  • Individuāli klātienē

– audzēkņiem ar negatīvu Covid-19 testu vai sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas  sertifikātu.

-individuālās nodarbības ,uzrādot negatīvu testēšanas rezultātu . Vienlaicīgi nodarbības var  apmeklēt  vairāki audzēkņi no vienas mājsaimniecības.
-individuālās nodarbībās var piedalīties  arī pirmsskolas vecuma audzēkņi ,un viņiem tests nav jāveic.

- vienlaicīgi vairāki skolēni no vienas klases , uzrādot negatīvu testēšanas rezultātu  , ja nodarbība notiek izglītības iestādē , kurā audzēknis iegūst pamatizglītību

  • Grupu nodarbības ārā,

 uzrādot  negatīvu testēšanas rezultātu  ( līdz 20 audzēkņiem)

  • Attālināti .

Precīzu informāciju par nodarbību formu tieši Jūsu izvēlētā nodarbībā  saņemsiet no pedagoga.

! Atrodoties iestādē  koplietošanas telpās un nodarbību telpās, VISI ,sākot no 7 gadu vecuma lieto mutes un deguna aizsegus (sejas maskas). Sejas maskas var nelietot   līdz 7 gadu vecumam, logopēdijas nodarbībās, bērni ar kustību traucējumiem un psihiskās veselības traucējumiem, fizisko  aktivitāšu un sporta treniņu laikā, mūzikas instrumentu spēles, vokālās mākslas un dejas procesā.

   Septembra beigās audzēkņi , pedagogi tika uzrunāti nekautrēties un palepoties ar saviem darbiem Rīgas atklātajā modes un aksesuāru skatē ,, Cik dažādi mēs esam ! “

   Darbi bija jāiesniedz kategorijās: “Mūsdienu tērps”, “Avangarda tērps”, “Aksesuārs”.

   Mūsu meitenēm kopā ar pedagogiem  Olgu Trushkovu un Ivetu Grīnfeldi tas izdevās LIELISKI!

Marta   Rīgas Interešu izglītības  metodisko materiālu skate  noslēgusies.

   No mūsu iestādes skatē piedalījās Ritmikas un Estētikas skolas latviešu valodas pedagogs  Marta Andrukoviča ar darbu ,, Līdzsvara un kustību koordinācijas uzdevumu krājums pirmsskolas vecumposmā  un ieguva nomināciju “Vērtīga pieredze darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem”

Sveicam Martu !

min   Ievērojot ierobežojumus, jau trešo gadu pēc kārtas notika  bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkurss - izstāde ,,MINIATŪRA – 3”

Konkursu rīkoja  Mākslinieciskās jaunrades centrs Praktiskās estētikas skola sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Konkursā tika  iesniegti 260 darbi  no 26 izglītības iestādēm.

No mūsu izglītības iestādes tika iesniegti 22 miniatūras darbi.

 Screenshot 20201112 193947  Rīgas 19.vidusskolas interešu izglītības Foto pulciņa audzēkņi plašā skaitā piedalījās Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" rīkotajā foto konkursā LATVIJĀ (pie)DZĪVOT, iesūtot savus skaistākos mirkļus, kurus unikāli izdevies iemūžināt Latvijā. Konkurss norisinājās attālināti un notika gan žūrijas vērtējums, gan arī skatītāju balsojums. Prieks un lepnums par Darjas Drabovas fotogrāfijām, kuras ieguva atzinīgu vērtējumu- II grupa (11 – 16 gadi) skatītāju simpātiju balva par darbu VAKARĀ I un Žūrijas atzinība par darbu VAKARĀ II.

 

Informāciju sagatavoja

Rīgas 19.vidusskolas interešu izglītības

Foto pulciņa pedagogs Iveta Bērziņa

Foto: Darja Drabova

   6Katru gadu 11.novembrī Rīgas 19.vidusskolas interešu izglītības audzēkņi kopā ar ģimenēm dodas tradicionālajā lāpu gājienā uz Daugavgrīvas cietoksni, lai atcerētos Brīvības cīņās kritušos un noliktu svecītes viņu piemiņai. Šogad aicinām svecītes nolikt individuāli. Piebiedroties tiek aicināts jebkurš interesents, īpaši gaidīsim bērnus un jauniešus ar saviem vecākiem un vecvecākiem.

Lūgums ievērot noteikumus - “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid -19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Neveidosim kopīgu gājienu - pulcēsimies un dosimies uz Daugavgrīvas cietoksni nelielās grupās kopā ar savu pedagogu.

 Vārnu saruna Dace  Noslēdzies Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” organizētais Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Putnu salidojums. Rudens” 06.-30.10.2020., Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems”.

   Ja neesi paspējis apskatīt izstādi, tad skaties šeit: https://youtu.be/Km6vcSa-kTg 

  DSC 5883 Pēc svētku nedēļa Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Foto pulciņam un Vizuālās un lietišķās mākslas studijai, kurus vada pedagogs Iveta Bērziņa, iesākusies raženi, gūstot atzinīgas vietas dažādos konkursos.

  ZOJA1 1 No 19.  līdz 30. novembrim Rīgā notiks Pasaules čempiones titulmačs starptautiskajā simtlauciņu dambretē. Mačā tiksies mūsu centra dambretes trenere,  sešpadsmitkārtējā pasaules čempione, Zoja Golubeva (Latvija) un 2016. gada pasaules čempione Natālija Sadovska (Polija). Šāda mēroga notikums dambretes sportā Latvijā notiek pirmo reizi un tas ir liels gods.

    Spēļu dienas: 20.,21.22, 24.,25.,26.,28., 29., 30. novembrī. Partijas sākums plkst. 11:00 un 17:00.

    Mača norises gaitai būs iespējams vērot klātienē viesnīcā Kempinski, un arī internetā: http://match.dambrete.lv/en

    Aicinām atbalstīt mūsu Zoju!

   45899558 610993749303520 7762077047240785920 n10.novembrī Kultūras centrā “Iļģuciems” pulcējās dejotāji uz Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu jaunrades deju konkursu - koncertu “Rudens zvaigznes Latvijai”.

Koncertā piedalījās deviņi vispārizglītojošo skolu un bērnu un jauniešu centru deju kolektīvi – Festa, Mango, Terra, Diamond, Kolāža, Akvareļ, Pērlīte, Mario, Rīdze, Apelsīns, ka arī viesu kolektīvs no Ķekavas vidusskolas “Versija”, kopā vairāk kā 200 dalībnieki.

   Deju studija “Diamond” piedalījās koncertā ar vecāku grupu “Amber”, kuri izpildīja savu numuru “Uz taviem solīšiem…” un saņēma augsto diplomu par labāko horeogrāfiju.

Suminām panākumiem bagāto deju studijas vadītāju Tatjanu Čilikinu ar augsto sasniegumu!

5Rīgas domes Izglītības un kultūras sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, gada nogalē rīkoja Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skati.

   Šogad skatē Bērnu un jauniešu centru “Bolderāja” pārstāvēja mākslas jomas netradicionālo rokdarbu pulciņa skolotājas - radošā klubiņa “Stila ABC” skolotāja Inita Zēriete un kolāžas pulciņa ”Patchwork”skolotāja Olga Trushkova.

 

 Ieraudzīt, parādīt un pastāstīt citiem sev svarīgo –tā varētu raksturot Foto pulciņa (pedagogs Iveta Bērziņa) audzēkņu iesniegtos darbus Rīgas jauno tehniķu centra foto konkursam- izstādei “Stāsti par Latviju”.

Audzēkņi patstāvīgi un mācību procesa laikā veidoja savus foto stāstus, kas sastāvēja no četrām 20x30 cm lielām izdrukātām fotogrāfijām.

   Konkursā no BJC “Bolderāja” piedalījās 4 audzēknes. Apsveicam un lepojamies ar audzēknes Arīnas Sazontovas (15 gadi) sniegumu- iegūto 3.vietu!  Audzēkne stāstā attēloja Bolderājas pludmales skatus, kas fotografēti caur rāmi.

   12.11.2017. Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” deju studijas „Diamond” vidējās grupas audzēknes piedalījās Starptautiskajās deju sacensībās „Grand Prix 2017”.

Konkursā piedalījās jaunie dejotāji no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Kopumā ap  300 jauno dejotāju no 17 deju studijām, demonstrējot 52 deju priekšnesumus dažādos deju stilos.

Mūsu meitenes nominācijā contemp ieguva godalgoto 2.vietu!

   No sirds sveicam mūsu jaunās dejotājas un viņu deju skolotāju Tatjanu Čilikinu ar gūtajiem panākumiem!

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no T.Čilikinas  personiskā arhīva

  Novembrī Bērnu un jauniešu centra vestibilā vērojamas vairākas pulciņu radošo darbu izstādes, liecinot par gaidāmajiem svētkiem – Latvijas 99. dzimšanas dienu. Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņa “Kaleidoskops” audzēkņu radošie darbi - “Neparastie rīdzinieki”, Lego pulciņa un Auduma kolāžas pulciņa “Patchwork” audzēkņu radošie darbi ar Pētergaiļa tematiku darbos “Mana Rīga”, Foto pulciņa audzēkņu foto darbi “Tā daļa manas zemes”, kā arī rudens noskaņas darbi Vizuālās un lietišķās mākslas studijas izpildījumā. Kā arī Radošā klubiņa "Stila ABC" meitenes pedagoga Aivas Dasmanes vadībā, skātītāju acīm ļauj nobaudīt "Gabaliņu tortes Latvijas  dzimšanas dienā".

   Informāciju sagatavoja: Diāna Bahvalova, BJC “Bolderāja”, izglītības metodiķe

{gallery}attēli_pie_rakstiem/Izstādes/nov:90:90:0:0{/gallery}

 

   No 12. līdz 13.novembrim Jūrmalas kultūras centrā norisinājās Starptautiskais deju konkurss Grand Prix 2016.
Bērnu un jauniešu centru „Bolderāja”, pārstāvēja deju studijas „Diamond” audzēkņi, kuri piedalījās kategorijā – mūsdienu dejas horeogrāfija.
Deju studijas vecākā grupa ar priekšnesumu „Pamestie” un soliste Anna Ļetunovska ar savu solo deju saņēma 1.pakāpes diplomus! Jāpiebilst, ka solo dejā, kolektīvs tika pārstāvēts pirmo reizi, un Annai bija jācīnās ar četriem augsta līmeņa solo dejotajiem no Krievijas, tādēļ jo lielāks prieks par gūtajiem panākumiem!
 
BJC “Bolderāja” nominācijai “Par sasniegumiem interešu izglītībā” izvirzīja :
-balss attīstības studiju “Kantilēna”;
- solistu Eduardu Rediko no balss attīstības studijas “Kantilēna”;
-dambretes pulciņa audzēkni Jeļenu Česnokovu.
 
          Rīgas interešu izglītības audzēkņu un pedagogu nominācijas komisijas sēdē tika nolemts piešķirt Gada balvu interešu izglītībā šādiem pretendentiem: Balss attīstības studijai “Kantilēna” un pedagogam Irinai Parahņēvičai, kā arī dambretes pulciņa audzēknei Jeļenai Česnokovai un pedagogam  Zojai Golubevai.
 
Apsveicam ar gūtajiem panākumiem!
Gada balvas interešu izglītībā pasniegšanas svinīgais pasākums notiks 2016.gada 25.novembrī plkst. 16.00 mūzikas namā ”Daile” (ieeja ar ielūgumiem).
        
  Ar ļoti labiem panākumiem Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņi startēja II Starptautiskajā festivālā – konkursā „Baltijas saule”, kurš norisinājās no 2. līdz 5. novembrim, Rīga un Jūrmalā.
          Grupas „Notis”, „Līga”, „Akcents”, „Akkolada”, kā arī solists Arye Lerman saņēma I pakāpes diplomus, savukārt grupa „Colage” un solisti Ksenija Ļvova, un Nataliiya Artamonova II pakāpes diplomus, bet solisti Darja Smirnova un Milana Sarkisjana III pakāpes diplomus.
       

Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja”
sirsnīgi sveic deju studijas „Diamond”
 pedagogu Tatjanu Čilikinu
 ar iegūto 2014.gada Rīgas interešu izglītības
nominācijas Gada balvu
„Debija interešu izglītībā”

 

 

   Tatjana Čilikina bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” strādā no 2012./2013.m.g., vada deju studiju „Diamond”, lai gan ir brīvprātīgi palīdzējusi centram jau agrāk, palīdzot iestudēt un noformēt vokālistu kustības dziesmu laikā muzikālajai studijai „Kantilēna” (tas tiek darīts joprojām). Deju studijai ir izveidojušās 3 stabilas dejotāju grupas dažādās vecuma grupās – 4-6 gadi, 7-9 gadi, 9-14 gadi. Šajā 2014./2015. mācību gadā studijā darbojas 57 audzēkņi.
  
   
   Baltkrievijas pilsētā Oršā norisinājās Pasaules čempionāts dambretē starp zēnu un meiteņu mini kadetiem un jaunajām cerībām. Piedalījās 104 dalībnieki no 12 valstīm, Latviju pārstāvēja 11 dalībnieki.U-13 grupā piedalījās arī mūsu BJC „Bolderāja” dambretes pulciņa talantīgās audzēknes – Jeļena Česnokova un Marija Koļeda.
   Atkal varam lepoties – Jeļena Česnokova izcīnīja augsto 2. vietu šajā čempionātā! Sacensībām viņu sagatavoja pulciņa pedagogs – Zoja Golubeva, kura nupat oktobrī Mongolijas pilsētā Ulanbatorā izcīnīja pasaules čempiones titulu dambretē.
   2012. gada 31. oktobrī pulciņš "Audumu kolāža" piedalījās konkursā- modes skatē "Tērpi un gadalaiki" Bērnu un jauniešu centrā "Zolitūde". Šī gada tēm bija "Priekšauts mazajai saimniecei". No mūsu iestādes piedalījās 8 audzēknrd trīs vecuma grupās: 10- 12 gadi; 13- 15 gadi; 16- 20 gadi.
 
  No  7. novembrī Nīderlandes pilsētiņā  Beilenā (Beilen) risinājās Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē jauniešiem.
   Sacensībās piedalījās 258 sportisti no 19 valstīm. Latvijas izlasi pārstāvēja 21 dambretisti, no kuriem 8 bija BJC ,,Bolderāja’’ pedagoģes piecpadsmitkārtējās Pasaules čempiones titula ieguvējas  Zojas  Golubevas audzēkņi. Vislabāko rezultātu parādīja 15 gadīgā Jeļena Česnokova, kura sīvā konkurencē ar krievu, poļu un ķīniešu sportistēm izcīnīja 3. vietu.  Pēdējā gada laikā Jeļena ir parādījusi lieliskus rezultātus arī pieaugušo turnīros, kā nesen startējot vienā komandā ar savu treneri Zoju Golubevu Itālijas pilsētā Bakolī (Bacoli) un uzvarot Eiropas komandu čempionātā sievietēm.
    
7. un 8. novembrī  BJC ,,Bolderāja’’ Interešu izglītības skolotājas Tatjanas Čilikinas vadībā deju studijas ,,Diamond’’  audzēknes piedalījās starptautiskajā deju konkursā Grand Prix 2015 Jūrmalas Kultūras centrā.
   Divu dienu laikā vairāk kā  40 kolektīvi  demonstrēja ap 120 dažādu stilu deju kompozīcijas.  Konkursa pirmajā dienā varēja vērot tautas deju un baleta grupu priekšnesumus, bet otrajā – mūsdienu dejas.
   
   
 
No 24.10.-29.10.2013. Lietuvas pilsētā Kauņā, Bērnu un jauniešu centru „Bolderāja” un arī Latviju starptautiskajā jauno talantu konkursā „Kaunas Talent 2013” pārstāvēja Muzikālās studijas „Kantilēna” audzēkne Daniela Jašina.
   Konkursa līmenis bija ļoti augsts, pirms tam tika rīkoti pusfināli, kuros no 12 dalībniekiem uz finālu tika izvirzīti 6 dalībnieki no Lietuvas, Polijas un Krievijas Latvijas. Finālistu vidū iekļuva arī Daniela Jašina, solistu grupā no 9-12 gadu vecumam. 
  
 Mūsu “Pachwork” pulciņa skolotāja Olga Truškova ieguvusi Gada balvu interešu izglītībā nominācijā „Par ieguldījumu interešu izglītībā”!

   Katru gadu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments organizē Rīgas interešu izglītības audzēkņu un pedagogu nominācijas pasākumu un piešķir Gada balvu interešu izglītībā. Šogad Gada balvu ieguvusi arī mūsu skolotāj Olga Truškova.