Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

Pedagogs: Dagnija Lielcepure

Audzēkņu vecums: 8-9 g. (2.klase)

Programmas īstenošanas vieta: Flotes iela 8

 

   Pulciņš ‘’Svinam angļu svētkus’’ paredzēts 8.-9.g.v. bērniem, kuri mācās 2.kl. Pulciņa mērķis ir iegūt zināšanas par populārākajiem svētkiem Latvijā un citās valstīs. Katra nodarbība ilgst 1 stundu.
   Pulciņš dod iespēju apgūt angļu valodu spēlējot spēles, dziedot dziesmas, kā arī skatoties video angļu valodā. Bērni strādā gan individuāli, gan pāros. Savukārt, spēles ir dažādas: galda spēles, muzikālas spēles, kā arī tādas spēles, kur bērni aktīvi darbojas: dejo, dzied u.t.t.
   Praktiskie uzdevumi ir par dažnedažādiem tematiem: skolu, svētkiem, gadalaikiem, ģimeni, transportu u.c. Šie uzdevumi tiek veikti gan individuāli, gan grupās. Praktiskie uzdevumi palīdz bērniem uzlabot komunikācijas prasmes.
   Pildot uzdevumus, skolēni apgūst daudzas tēmas: svētku tradīcijas Latvijā un citās valstīs, prievārdus, ēdienus u.t.t. Bērni arī apgūst jaunus vārdus (gan to izrunu, gan rakstību). Reizēm ir arī praktiskas nodarbības, kad skolēni veido projektus angļu valodā.
   Šis pulciņš notiek telpā, kur bērniem ir iespēja gan lasīt grāmatas angļu valodā, gan spēlēt vārdu spēles. Klasē ir arī projektors, kur skolēni dažreiz skatās video un spēlē interaktīvus uzdevumus. Šie uzdevumi skolēniem ļoti patīk.
   Šis pulciņš atšķiras no citiem gan tematu ziņā, gan izglītības līmeņa dēļ. Bērni apgūst sarežģītākus uzdevumus nekā 1. klases skolēni. Arī projekti un praktiskie uzdevumi ir daudz sarežģītāki nekā 1.klasē.