Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

   Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola no 11.oktobra īsteno projektu “Vēsture mums līdzās”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta mērķis ir veicināt Bolderājas un Daugavgrīvas apkaimes iedzīvotāju saliedētību, piederības izjūtas stiprināšanu, valstisko vērtību izpratni, latviešu valodas vides stiprināšanu un caur apkaimes vēstures un  kultūrvides izzināšanu.

   Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības pasākuma “Nāc un piedalies” aktivitātes vienlaicīgi notika teritorijā pie Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas, Flotes ielā 8 un  Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiālbibliotēkas dārzā, Gaigalas ielā 3, Rīgā.

   Iestādes pagalmā bērni kopā ar vecākiem iesaistījās radošajās darbnīcās - apgleznoja papīra maisiņus, veidoja matu rotājumus, izgatavoja mozaīkas no dažādiem materiāliem un stikla, uzspēlēja galda spēles, klausījās, kā skan ģitāra. Uzzināja, kas ir ukulele - kā to spēlē. Meitenes labprāt iejutās balerīnas tēlā fotostendā “Balerīna”. Pasākums norisinājās jaukā un mājīgā gaisotnē.