Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

Bolderāja un Daugavgrīva vēsturiski izveidojušās pie pašiem Rīgas Jūras vārtiem. Šeit ir gan Piejūras dabas parks, gan skaista pludmale un pat cietoksnis, bet pats galvenais-Daugavgrīvas bāka, kura celta jau 16. gadsimtā un tikusi vairākkārt pārbūvēta.

Jūra un bākas kļuva par Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” šī gada konkursa tēmu, kurā tika aicināti piedalīties visi Rīgas vispārējās  un interešu izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņi vecumā no 11-21 gadam, kuri modulēja telpiskus bākas maketus, izmantojot dažādas interesantas tehnikas un materiālus.

Konkursā apskatāmas gan vēsturiskas bākas, kā piemēram, Kolkas, Mangaļsalas un Daugavgrīvas bākas, kā arī fantastiskas bākas ar oriģināliem nosaukumiem – “Profesorbāka”, “Tanku bāka” , “Trīs brāļu bāka”.

Konkursam pavisam tika iesniegtas 24 bākas no Rīgas 95. vidusskolas, Rīgas 71.vidusskolas, Rīgas 64. vidusskolas, Rīgas 69.vidusskolas, Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas, Rīgas Herdera vidusskolas, Bērnu un jauniešu centra “Zolitūde”, Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis”, Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis”, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale”, Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils”, Rīgas Jauno tehniķu centra un Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”.

Darbu izstāde būs apskatāma Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā, Palasta ielā 4, no 7. februāra līdz 1. martam.

Labāko darbu apbalvošana notiks 15. februārī plkst. 15.00. Aicināti visi interesenti!

 

Izstādes rīkotāji- Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja" sadarbībā ar Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeju un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

 

Izstādes foto apskatāmas sadaļā Fotogalerijas