Smaller Default Larger
   
   22. oktobrī BJC „Bolderāja” norisinājās ikgadējs Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss. Šī gada tēma - „Zvēri Rīgas arhitektūrā”, gatavojoties notikumam gada garumā – „Rīga – 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsēta”. Konkursā piedalījās piecpadsmit 1.- 4. klašu skolēni no piecām Rīgas izglītības iestādēm. 60 minūšu laikā viņi no līdzpaņemtajiem LEGO klučiem un detaļām veidoja Rīgas arhitektūrā redzamos dzīvniekus. Šajā laikā tapa brīnišķīgi Rīgas arhitektūras fragmentiņi gan plaknē, gan telpiski, iedvesmojot ikvienu ikdienā pacelt acis augšup un pētīt brīnišķīgos Rīgas arhitektūras tēlus. 
   Pēc darba pabeigšanas katrs dalībnieks mutiski iepazīstināja žūriju ar savu radošo ideju un tēmas interpretāciju. Šogad žūrijas sastāvā bija uzaicinātas arhitektūras profesionāles  – arhitektūras 3. kursa studente Evelīna Čipuštanova un arhitektu biroja „Grafiks” vadītāja Ilze Krūzkopa – Kaleine. Konkursa izskaņā Ilze un Evelīna uzsvēra, ka visi ir strādājuši ļoti radoši un liela nozīme bijusi dalībnieku stāstījumam par saviem darbiņiem. Godalgoto vietu ieguvēji katrā vecuma grupā (1.- 2. klase un 3.- 4. klase) ieguva vērtīgas balvas – LEGO konstruktorus turpmākam radošajam darbam, kā arī diplomus. Bez dāvanas nepalika neviens, pārējie dalībnieki saņēma krūzītes ar BJC „Bolderāja” logo un  pateicības rakstus. Arī skolotāji kā pateicību par savu audzēkņu sagatavošanu konkursam saņēma krūzītes. Jāuzsver, ka tēma bija diezgan sarežģīta, tāpēc liels paldies skolotājiem!
   Sveicam mūsu centra audzēknes Sofiju Stefaņenkovu ar iegūtu godalgoto 1. vietu (3.- 4.klašu grupā) un Evitu Vītolu ar godalgoto 3. vietu (3.- 4.klašu grupā)!
Konkursa rezultāti aplūkojami šeit .