Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

 
 
Ar nepacietību gaidot Ziemassvētkus, BJC ,,Bolderāja’’ audzēkņi strādājuši cītīgi un uzbūruši krāsainu  pirmssvētku noskaņu mūsu centra telpās.  
Floristikas pulciņa čaklie rūķīši savas skolotājas L.Starkovas rosināti izveidojuši Adventes vainagu kolekciju. Rosinot uz radošām idejām sava Adventes vainaga izgatavošanai, kuri priežu un egļu skujiņu smaržu apvīti sagaida ikvienu apmeklētāju.
   
Smaidīgi un viltīgi, šķelmīgi un domīgi rūķi krāsainās cepurēs sasēduši sniegotā klajumā… Tas ir skolotājas I.Gorinas un viņas audzēkņu čaklo roku darinājums! No māla pikuča izveidots, krāsu krāsām apģērbts!
   Pārsteidzošs ir Lego pulciņa darboņu un skolotājas K.Katinskas fantāzijas lidojums, kā no stūrainiem klucīšiem izveidot  lielus un mazus Ziemassvētku brīnumu eņģeļus.
A. Dasmanes radošo nodarbību ņiprie mākslinieki izveidojuši rakstainus un apbrīnojami krāsainus Vecīša cimdiņus un , par spīti tumšajam decembrim, aplikācijās tapušas īstas Ziemas ainavas.  Starp mutuļojošām krāsām  baltas, baltas gozējas ,,Stila ABC’’ efektīgā papīra plastikas tehnikā veidotās miniatūreglītes.
   Rokas savās dažādās izpausmēs un darbībās, melnā un baltā, gaismas un ēnas spēles rosina nebeidzamā fantāzijas lidojumā raugoties I. Bērziņas  foto pulciņa audzēkņu veidotajos fotostāstos -   ,,Rokas stāsti’’.  Savukārt Vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi ne mazums pūļu un radošas izdomas ielikuši centra skatlogu noformēšanā.
   Katram pulciņam veidojot savu radošo eglīti mēs varam teikt, ka arī  mūs ir sasniedzis ,,Egļu ceļš’’! 
Mēs esam gatavi Ziemassvētku brīnumam!