Smaller Default Larger
 
Gribas, lai baltā pasaulē Balti sniegi snieg.
Un uz baltiem lielceļiem Balti cilvēki iet.
Un lai baltos cilvēkos Baltas domas dzimst,
Un lai baltās darbdienās Balti svētki ir.
I.Ziedonis
 
   Pašā Jaunā gada sākumā, 2017.gada 3.janvārī, centra aktu  zālē pulcējās aktīvākās audzēkņu ģimenes un centra darbinieki, lai atskatītos uz iepriekšējo gadu – tajā paveikto.
  Direktore R.Dzene pateicās vecākiem par atbalstu gan dažādu materiālu sagādē, gan par aktīvo sadarbību ar pulciņu pedagogiem tērpu veidošanā un iegādē, gan par palīdzīgu roku  gatavojoties konkursiem, sacensībām un to laikā, gan organizējot pulciņu vecākus dažādu jautājumu risināšanā.
   Pateicības saņēma – Raimonds Paksis un Maruta Lubava, Darja Paškova- Lupāne un Aleksandrs Lupāns, Ineta Pikše un Arturs Zvinkilis, Edīte Visocka un Jurijs Nahodkins, Vladimirs un Tīna Demčenko, Oksana un Aleksandrs Solovjovi, Anastasija un Andrejs Kļova, Dmitrijs un Natalija Grahoļski, Aleksandrs un Klaudija Patjohi, Natalja Kapacina, Sčerbaņa Irina, Drahļer Svetlana, Jašina Olga, Rihtere Renata, Jačmenkina Tatjana, Sergejs un Ilona Zaharovi, Natalja Drabova.
   Uzaicināto vecāku bērni kopā ar interešu izglītības skolotāju I.Bērziņu sagatavoja pārsteiguma dāvaniņas saviem vecākiem– apgleznotas tējkannas, kuras nu jau rotā šo ģimeņu pusdienu galdus.
Savukārt muzikālus sveicienus Jaunajā gadā bija sarūpējuši dziesminieki brāļi Ziemeļi.
Lai radošs, skanīgs, krāsains, darbīgs un sadarbībā veiksmīgs Jaunais gads!