Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

 IMG 2983  Ar grupas “Prāta Vētra” vārdiem “Lai nodimd Rīga un Daugava mana, kad visa Latvija gavilē!” tika uzsākts Rīgas interešu izglītības iestāžu kopprojekts “Tā daļa manas Rīgas”, kurā apvienojās un savu grandiozitāti parādīja 14 interešu izglītības centri Rīgā.

   Projekta “Tā daļa manas Rīgas” atklāšanas pasākums noritēja tirdzniecības parkā “Alfa” ar īpašu foto izstādi, kur katrs interešu izglītības centrs savā piemājas vidē tika iemūžināts fotogrāfa Jāņa Romanovska bildē.

Visa mēneša garumā katrā no interešu centriem notika pasākums, un Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” šī diena tika izvēlēta 20.oktobris ar tēmu “Mana Rīga, mana Daugavgrīva”.

   Katram pasākuma “Mana Rīga, mana Daugavgrīva” dalībniekam bija jāapmeklē astoņi punkti un katrā punktā jāsaņem dalībnieka kartiņā īpašu atzīmi.

 

   Pie Centra ieejas, 1.stāvā un zālē apmeklētājiem tika izstādīta īpaša foto izstāde ar Bolderājas apkārtni, ko veidoja Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” foto pulciņa skolotāja Iveta Bērziņa, izmantojot audzēkņu uzņemtās bildes Bolderājas vidē, kā arī Rīgas 19.vidusskolas skolotāja Māra Marija Tuče, kas ikdienā nodarbojas ar fotografēšanu un izstādīja savas uzņemtās bildes ar Bolderājas un Daugavgrīvas ūdeņiem.

Zālē noteiktos laikos varēja apmeklēt seansus raidījumam “Ielas garumā” par Bolderāju, un pēc seansa atbildēt uz jautājumiem par Bolderāju.

Vestibilā visi apmeklētāji veidoja īpašu dāvanu Latvijas simtsgadei - novēlējumu sienu.

   Centra 2.stāvā darbnīcās varēja izveidot savu nozīmīti, medaljonu un loga dekoru ar Rīgas māju elementiem, kā arī uzspēlēt atmiņas spēli.

Noslēdzot pasākumu ciklu, 28.oktobrī VEF Kultūras pilī notika koncerts, kurā uz skatuves kāpa kopumā vairāk nekā 400 dalībnieki: dejotāji, dziedātāji, aktieri, vingrotāji un pat skrituļslidotāji. Kā īpašs pārsteigums koncertā izskanēja grupas „Astro`n`out” jaunais singls „Dejot trakāk”, ko grupa izpildīja kopā ar Bērnu un jauniešu centru „Rīgas Skolēnu pils” TDA „Uguntiņa” jauniešiem Lauras Pavilones horeogrāfijā.

                                                         

Informāciju sagatavoja: Diāna Bahvalova, BJC “Bolderāja”, izglītības metodiķe

Foto: Iveta Bērziņa (sagaļā Galerijas)