Smaller Default Larger

narcises lieldienas   Tuvojoties Lieldienu laikam, spēļu istabas pedagogi aicināja bērnus uz radošajām darbnīcām izveidot Lieldienu tematikas darbiņus no papīra un kartona - zaķīšus, groziņus un putniņus. Bērni ar prieku iesaistījās un varēja radoši izpausties. Spēļu istabā valdīja rosīgums, radošums un prieks par jaukajiem, pašu gatavotajiem darbiņiem.

 

   Arī šajā Lieldienu gaidīšanas laikā audzēkņi kopā ar skolotājiem radoši darbojās un nodarbību laikā izveidoja dažādus darbiņus - zīmējumus, gleznojumus, darbus no papīra, māla, floristikas.

Interešu izglītības programmas “Vides eko” dalībnieki kopā ar savu skolotāju Lolitu Madernieci apguva olu krāsošanas mākslu, bet “Radošās darbnīcas” audzēkņi veidoja gaumīgus un niansētus darbus Lieldienu noformējumam.

   Tematisko kompleksveida nodarbību laikā Jeļenas Kočetkovas mazie audzēkņi izveidoja dekoratīvas, košas oliņas papīra josliņu pinuma tehnikā, kuras apskatāmas interešu centra gaitenī.

   Skolotājas Irinas Gorinas audzēkņi - “Kaleidoskopa” dalībnieki darbojās vizuālās mākslas jomā un izveidoja Lieldienu darbu izstādi. “Mazā erudīta” dalībnieku radošie darbiņi - krāšņās zosis, raibās oliņas izdaiļo interešu centru un rada jauku Lieldienu noskaņojumu.

   Savukārt keramikas nodarbībās tika izveidoti olu trauciņi un putniņi.

LIELDIENU GALERIJA I

LIELDIENU GALERIJA II

Paldies dalībniekiem un aktīvajiem pedagogiem!

 

Foto no D.Timules, L.Madernieces, J.Kočetkovas personiskā arhīva

Informāciju sagatavoja:

Dace Timule

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas

izglītības metodiķe