Smaller Default Larger

 Lucavsala  2  2022.gada 28. maijā, tuvojoties Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, Lucavsalas Atpūtas parkā notika pasākums “Viens otram prasmīgāk”, kurā ģimenes ar bērniem bija aicinātas darboties Rīgas interešu izglītības centru organizētās radošās aktivitātēs un baudīt muzikālus priekšnesumus.

   Pasākumā daudzveidīgas radošās darbnīcas nodrošināja bērnu un jauniešu centrs “Rīgas Skolēnu pils”, pamatskolas “Rīdze” interešu izglītības centrs, bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”, Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona”, mākslinieciskās jaunrades centrs “Praktiskās estētikas skola” un Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības centrs.

 

   Mūsu organizētajās radošajās darbnīcās bērni veidoja rokassprādzes no koka pērlēm, darināja apsveikuma kartiņas, izgatavoja zīmuli - spalvu, bet vispieprasītākā bija seju apgleznošanas darbnīca, kurā darbojās skolotāja Olga Trushkova ar savām audzēknēm.

   Paldies par atsaucību darbnīcu vadīšanu mūsu pedagogiem Irinai Gorina, Irinai Parahņevičai un Olgai Trushkovai ar audzēknēm.

Foto no D.Timules personiskā arhīva

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Timule

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas

izglītības metodiķe