Smaller Default Larger

2022Fantaztji 3   Noslēgusies Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas atvērtā dienas nometne “Fantazētāji”.

   Divas nedēļas aizritēja jautrā un draudzīgā atmosfērā, radoši darbojoties un aktīvi atpūšoties. Ik rītu notika rīta rosme, lai jautri izkustētos un sāktu dienu pozitīvā noskaņojumā.

30 nometnes dalībnieki vecumā no 8 līdz 10 gadiem zīmēja, dejoja, muzicēja, sportoja, viesojās “Annas pagrabos”, izzināja dabu Latvijas Dabas muzejā un Rīgas Botāniskajā dārzā.

 

Vislabāk bērniem patika saistošās ekskursijas uz Jaunpili ar pārģērbšanos, jautrām viduslaiku spēlēm un viesošanos Amatu mājā, Pastariņa muzeju, kur mācījās cept maizi, vīt vainagus no pļavas ziediem, savukārt Ķemeru dabas mājā uzzināja daudz jauna par dabu un izstaigāja Ķemeru parku.

   Saulainajās dienās jauka bija atbūta kopā ar draugiem smilšainajā Bolderājas pludmalē, kur visi piedalījās jautrās sacensībās un rotaļās. Kopā devāmies aplūkot tēlnieka Paula Jaunzema akmens skulptūras Vakarbuļļos.

Nometnes noslēgumā pulcējamies pagalmā pie ugunskura, lai atvadītos no draugiem un skolotājiem, lai novēlētu viens otram jautru un piedzīvojumiem bagātu vasaru.

Paldies nometnes pedagogiem par radošumu, aizrautību un pacietību!

Lai visiem skaista vasara!

Foto Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas arhīvs

Nometnes vadītāja Dace Timule