Smaller Default Larger
Straujiem soļiem tuvojoties gada baltākajiem svētkiem- Ziemassvētkiem, nedaudz ļaujam ielūkoties, kā, radoši darbojoties, BJC Bolderāja audzēkņi un pedagogi gaida šos svētkus un vēlās pārsteigt arī Centra apmeklētājus ar skaistiemdekoriem un radošiem darbiem.
Pedagoga Irinas Gorinas vadībā Tradicionālo rokdarbu pulciņš "Čaklās bitītes", kurā darbojas bērni līdz 6 gadu vecumam izgatavojuši brīnišķīgu Ziemassvētku kori!
 
 
   Kas mēs esam, kāda ir mūsu patiesā būtība? Šo jautājumu ir uzdevuši daudzi… Arī BJC “Bolderāja” vestibilā jaunie mākslinieki no Vizuālās un lietišķās mākslas studijas pasniedzējas Ivetas Bērziņas vadībā izveidojuši izstādi “Radošie darbi Selfie”, kur piedāvā iespēju ielūkoties kā katrs audzēknis sevi redz un izjūt, izpaužot to ar dažādu mākslas tehniku savienojumu.
 
   BJC “Bolderāja” vestibilā valda Ziemassvētku atmosfēra
   Auduma kolāža “Patchwork” pulciņa dalībnieki ar savu pasniedzēju Olgu Trushkovu radījuši  tuvojošos svētku atmosfēru dažādām gaumēm. Izstādes apmeklētāju skatam paveras Ziemassvētku zvaigznes, sniegpārsliņas, izrotāta svētku egle, eņģelis, piparkūkas un skats ar Ziemassvētku nakts brīnumu…
 
   Piparkūku namiņu izstāde
   Vestibilā apskatāma Vizuālās un lietišķās mākslas studijas audzēkņu un pedagoga Ivetas Bērziņas izstāde “Piparkūku namiņš”, kur šoreiz namiņi nav tapuši no piparkūku mīklas, bet izrādās, ka tikpat interesantus un jaukus namiņus var veidot arī no papīra.
 
   Izvēlies savu Rūdolfu…
   Apmeklējot BJC “Bolderāja” vestibilu ir iespēja ieraudzīt LEGO mazu un lielu Ziemassvētku eglīšu mežu, pār kuru krīt stilizētas sniegpārsliņas. Bet, galvenais, var aplūkot un izvēlēties visdažādākos LEGO ziemeļbriežus. Katram savs Rūdolfs… To visu ir sarūpējusi pasniedzēja Kristīne Katinska un LEGO pulciņa audzēkņi.