Smaller Default Larger
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/kik
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/dambrete_sigulda
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/kik
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/dambrete_sigulda

4maijs

Mums ticis viszilākais ezers,

Un rudākais rudzu lauks,

Visbaltākā bērzu birze,

Vizmelnākais rupjmaizes klaips.

Un tieši Latvijai ticis

Vissvētākais debesu jums,

Jo savu skaistāko zemi

Dievs ir atdevis mums.

/L.Vāczemnieks/

   Balss attīstības ,, Kantilēna “ solisti aktīvi piedalās  attālinātos konkursos visā pasaulē 

   Aprīļa vidū notika konkurss Izraēlā  International Digi-Art festival-comoetition “Holy Land” . Konkursam tika iesūtīti vairāk kā 100 priekšnesumi no dažādām pasaules valstīm un arī no Latvijas .7-10 gadu vecuma kategorijā 20 dziedātāju konkurencē mūsu solistes  Alise Olīvija Černova un Viktorija Polupanova ieguva 1.vietu, Paula Seimuškina  ieguva 2.vietu.

Maija sākumā Lietuvā notika  Starptautiskais virtuālais vokālistu konkurss ,, Mamai”.

Konkursā piedalījās un 1.vietu ieguva  Viktorija Polupanova .

Robins Dzalbs1foto Kristīne Katinska   No 15. aprīļa līdz 22. aprīlim Rīgas Jauno tehniķu centrā notika tradicionālais Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…9”. Konkurss norisinājās neklātienē, video formātā. Katrs dalībnieks atradās savās mājās, bet kā jau katru gadu, arī šogad bija pasaka un tapa LEGO tēli! No Rīgas 19. vidusskolas Lego pulciņa piedalījās 5 puiši dažādās vecuma grupās, 2 puišu darbi ieguva 1. vietas! Konkursa dalībnieki attēloja pavasari, kuru iepazina rakstnieces Evijas Gulbes stāstā “Pasaka par pavasari ”. Konkursa dalībnieki bija pirmie, kuri šo pasaku dzirdēja, jo rakstniece to uzrakstīja un ierunāja īpaši šim konkursam.

Capture   Konkursā tika iesniegti 377 darbi – 247 vizuālās mākslas un 130 vizuāli plastiskās mākslas darbi.  Mūsu izglītības iestāde  konkursā piedalījāmies ar 9 vizuālās mākslas darbiem un 10 vizuāli plastiskās mākslas darbiem , no kuriem 6 bija grupu darbi.

   Lepojamies ar audzēkņu lieliskajiem darbiem un paldies pedagogiem Dacei Timulei, Ivetai Bērziņai , Irinai Gorinai, Olgai Truschkovai, Ingai Jaunzemei – Grīnvaldei!

   Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa- izstādes “Zeme mūsu rokās “ 1.kārtas darbu katalogs apskatāms :

https://www.intereses.lv/rigas-vizualas-un-vizuali-plastiskas-makslas-konkursa-izstades-zeme-musu-rokas-1-kartas-darbu-katalogs/  

169635713 2817752145145253 7584817945283662208 n   Tiklīdz laiks kļūst siltāks, daba lēnām mostas no ziemas sastinguma, jūtamas pavasara ieskaņas. Pirmie pavasara vēstneši ir putni. Putnu čalas paliek skaļākas, katrs putniņš skandina savu dziesmu. Baloži dūdo, strazdi svilpo, laukos dzirdama cīrulu vīterošana. Putnu rosība manāma gan laukos, gan pilsētā.

   Attālināto nodarbību laikā martā un aprīlī ar aizrautību ķērāmies pie putnu atveidošanas. Putnu tēma tika atklāta visdažādākajos veidos un visdažādākajās izpausmēs. Ikviens tika aicināts izveidot savu putniņu, nodziedāt dziesmu...

...

   Maija mēnesi Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” audzēkņi ir iesākuši ļoti raženi, piedaloties dažādos konkursos un sacensībās.

Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņi no grupām “Collage”, “Notis” un “Akcents” startēja V Starptautiskajā bērnu un jauniešu mūzikas konkursā “Daugavas pērle”.

   Konkurss noritēja jau piekto gadu un pulcē aizvien lielāku dalībnieku skaitu.

Mūsu audzēknis – solists Arye Lerman un grupa “Colage” ieguva godalgoto 2.vietu, bet trešo vietu ieguva grupa “Akcents”.

   Sveicam Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņus un viņus skolotāju Irinu Parahņēviču ar gūtajiem panākumiem.

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

  31381128 1888342721246957 3219561631734300672 n  No 24. līdz 27. aprīlim Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” septiņi Kikboksa un taiboksa pulciņa audzēkņi devās uz Baltkrieviju, lai piedalītos Baltkrievijas atklātajās kikboksa sacensībās jauniešiem.

Sacensības norisinājās Baltkrievijas pilsētā Polockā un pulcēja ap 230 jauno sportistu vecumā no 9 līdz 14 gadiem.

   Mūsu audzēkņi izrādīja ļoti augstu sagatavotības līmeni, katrs aizvadot pa divām līdz trim cīņām un iegūstot gan zelta, gan sudraba medaļas.

   Zelta medaļas ieguva Aslans Gunaševs (9 gadi), Dimitrijs Kirjuhins (10 gadi) un Ieva Krilova (15 gadi), bet sudrabu izcīnīja Aleksandrs Hoļavickis (10 gadi).

   21.aprīlī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņi no grupām “Collage”, “Notis”, “Līga” un “Akcents” devās uz Bausku, lai piedalītos XI Starptautiskajā populārās mūzikas konkursā – festivālā “Aprīļa pilieni 2018”.

   Konkursa līmenis ir ļoti augsts un kopumā tajā piedalījās aptuveni 700 jauno talantu, kuri pārstāvēja ne tikai Latviju, bet bija ieradušies arī no Lietuvas, Baltkrievijas, Azerbaidžānas, Polijas, Vācijas un citām zemēm. Katrā vecuma grupā tika piešķirtas tikai trīs godalgotās vietas, tādēļ īpaši gribam uzslavēt grupu “Līga”, kura lielajā konkurencē izcīnīja 2.vietu un tika arī uzaicināta uz finālistu koncerta filmēšanu!

Pārējās grupas saņēma atzinības rakstus.

   Sveicam Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņus un viņus skolotāju Irinu Parahņēviču ar gūtajiem panākumiem.

   

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

{gallery}galerijas/kik:160:92:0:0{/gallery}

 20. un 21.maijā Rīgā norisinājās Baltijas čempionāts K-1 cīņā (WAK-1F), kurā piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi no Kikboksa un taiboksa pulciņa. Mūsu komanda ieguva pavisam kopā 7 medaļas, turklāt Aleksandrs Čerkesovs izcīnīja ne tikai Baltijas čempiona titulu un zelta medaļu, bet arī guva uzvaru Semo Pro cīņā (kura tiek vērtēta pēc profesionāliem noteikumiem), par ko saņēma speciālo balvu – Lielo kausu!

Baltijas čempiona titulu un zelta medaļu ieguva arī Aleksandrs Hoļavickis (10 gadi)!
 

DSC01280 

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņi no grupām „Akkolada”, „Līga” un „Collage” devās uz Lietuvas pilsētu Panevežiem, lai piedalītos II Starptautiskā mūzikas festivāla-konkursa „RISING STAR” finālā.

 

{gallery}galerijas/dambrete_sigulda:160:90:0:0{/gallery}

 Sestdien, 13.maijā, Siguldā norisinājās 2017.gada Latvijas čempionāta fināli jauniešiem 100 lauciņu ātrajā dambretē, kur cīnījās labākie dambretisti vecuma no 10 līdz 19 gadiem, četrās vecuma grupās. Par godu pārstāvēt Latviju starptautiskajā arēnā cīnījās jaunie sportisti no Rīgas, Limbažiem, Siguldas, Dobeles, Kuldīgas, Līvāniem, Ventspils, Salaspils un Lielvārdes.

   Ļoti liels prieks par mūsu audzēkni Jekaterinu Žitņikovu, kura U-16 grupā meitenēm ieguva 1.vietu, šis ir Jekaterinas pirmais lielais panākums, tādēļ jo īpaši vēlamies sveikt mūsu jauno dambretisti!
1.vietu ieguva arī Vsevolods Mitrēvičs U-13 grupā zēniem!
   Savukārt Jelizaveta Zaharova U-13 grupa meitenēm ieguva 2.vietu, bet Gunārs Gribuška U-16 grupā zēniem 3.vietu!

No sirds sveicam jaunos sportistus un viņu skolotāju-treneri Zoju Golubevu ar gūtajiem panākumiem!

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā.
Foto no pedagoga personiskā arhīva.

DSC 0025 

 Aizvadītajās brīvdienās bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” deju kolektīvi: Modernās horeogrāfijas studijas „Terra” un deju studijas „Diamond” audzēkņi devās uz Lapmežciemu, lai piedalītos deju sacensībās „Next Level”. Sacensības organizēja Deju studija „Alegorija” kopā ar biedrību „Zelta soļi”. Sacensībās piedalījās dejotāji no dažādām Latvijas pilsētām un arī no mūsu kaimiņu zemes Lietuvas.

Priecē, ka mūsu deju kolektīvi ne tikai sevi ļoti labi parādīja citiem dejotājiem un guva brīnišķīgu pieredzi, bet visi tika pie godalgotām vietām!
   

Nometnes nosaukums Vecums Norises laiks Nometnes vadītājs

JŪRAS VIĻŅI

(dienas, atklātā)

8-10 gadi

31.07.-12.08.2017.

Flotes iela 8

vad.Olga Trushkova

FANTAZĒTĀJI

(dienas, atklātā)

11-13 gadi

31.07.-12.08.2017.,

Flotes iela 8

vad.Olga Trushkova

 

 

   22.aprīlī Kikboksa un Taiboksa pulciņa komanda, devās uz Rēzekni, lai piedalītos 21.Starptautiskajā čempionātā „WAKO Latvia OPEN 2017”, „Kick – light, low” sadaļā. Mūsu komanda cīnījās godam un spraigā cīņā Alans Marceņuks izcīnīja 1.vietu saņemot zelta medaļu, kļūstot par Latvijas čempionu, savukārt Adrians Jermoļenko un Ruslans Larionovs, katrs tika pie sudraba medaļām un Latvijas vicečempionu tituliem, bet Timurs Koteļņikovs saņēma godalgoto 3.vietu un bronzas medaļu! Kopumā sacensībās piedalījās ap 250 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.

   Deju studijas „Diamond” vidējā un vecākā grupa 27.aprīlī Ķekavas sākumskolā piedalījās mūsdienu dejas koncertā, kurš tika veltīts Starptautiskajai dejas dienai, kas ik gadu tiek svinēta 29.aprīlī.

Uz koncertu deju studija devās pēc īpaša uzaicinājuma, kuru bija saņēmuši no pasākuma organizatores Ivettas Tamanes, pēc veiksmīgās dalības Rīgas mūsdienu deju skatē.
   

Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” Balss attīstības studijas „Kantilēna” grupa „Akkolada” 29.aprīlī piedalījās X Starptautiskajā populārās mūzikas izpildītāju konkursā –festivālā „Aprīļa pilieni 2017”, kur ieguva godalgoto 1.vietu!

No sirds sveicam jaunos talantīgos dziedātājus un viņu pedagoģi Irinu Parahņeviču!