Smaller Default Larger

  23.novembrī notika konkursa “NĀC DĀRZĀ CIEMOTIES !”4. kārta- ,,Ziema dārzā” , kurā piedalījās interešu izglītības programmas ,,Vides entuziasti” audzēknes  Gabriela Zobena, Elizabete Drišļuka un Luīze Aleksejeva.

   Nupar kā esam saņēmuši lieliskas ziņas!

   27. septembrī "Vides entuziasti" piedalījās vides izziņas konkursā "Nāc dārzā ciemoties"(Rudens kārta)-“Rudens dārzā” - atpazina, svēra, mizoja, rēķināja, gatavoja, degustēja, eksperimentēja un prezentēja radošo mājas darbu – konservētas dārza veltes.

   Skaistā un rudenīgā konkursa izstāde bija apskatāma līdz 2022.gada 31.oktobrim Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems”, kurā ar saviem darbiem visdažādākajās vizuāli plastiskās mākslas tehnikās piedalījās 159 bērni un jaunieši.    Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” rīkotajā konkursā no mūsu iestādes piedalījās Ligitas Kajakas audzēkņi ar floristikas darbiem, Olgas Trushkovas auduma kolāžas audzēknes un Daces Timules audzēkņi ar keramiku.

   15. un 16. oktobrī Liepupes pamatskolā jaunie dambretisti cīnījās par godalgotajām vietām Latvijas čempionātā rapidā (ātrajā dambretē) un ātrspēlē 100 lauciņu dambretē. Sestdien, pirmajā dienā čempionāts norisinājās rapidā ar apdomas laiku 15 minūtes plus 3 sekundes uz partiju katram spēlētājam, savukārt 16.oktobrī tika noskaidroti uzvarētāji ātrspēlē ar apdomas laiku 5 minūtes plus 3 sekundes uz partiju katram spēlētājam. Cīņas tika aizvadītas piecās vecuma grupās ar atsevišķu ieskaiti meitenēm un zēniem.

 

   Par Latvijas čempioniem savās vecuma grupās rapidā kļuva audzēkņi no Rīgas Bolderājas jaunās pamatskolas:

U10 meitenēm Varvara Ivanova, U19 meitenēm Jeļizaveta Zaharova, viņai arī otrā zeltā medaļa ātrspēlē,

U19 zēniem Vsevolods Mitrēvičs.

2. vieta U19. grupā Elizabetei Kolbasei un U16 grupā zēniem Aleksejam Peļnikam.

U16 grupā meitenēm Darjai Drabovai 2.vieta,

3. vieta mūsu visjaunākam audzēknim 7 gadīgajam Ņikitam Kiseļovam.

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.r19intereses.lv/sas#sigProId3cff704463

 

Foto no Zojas Golubevas personiskā arhīva

Informāciju sagatavoja:

Zoja Golubeva

 

   Sestdien 22.oktobrī Rīgas 6. vidusskolā norisinājās Latvijas kadetu komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē ar nosaukumu "Brīnumdambrete".  Komandās, kuras pēc Šveices sistēmas 8 kārtās cīnījās viena pret otru pie četirem galdiņiem, spēlēja jaunieši līdz 16 gadiem, ieskaitot. Pie pirmajiem trim galdiņiem cīnījās gan zēni gan meitenes, bet savukārt pie ceturtā tikai meitenes.

   23.-25. septembrī Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Interešu izglītības programmas,, Kikbokss un taibokss” audzēkņi sekmīgi piedalījās Atklātajā Eiropas Kausā, kas norisinājās Rīgā.

Pasākumā piedalījās 120 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Uzbekistānas. Latvija ieņēmusi 2. vietu komandu kopvērtējumā.

Divi mūsu audzēkņi Aleksandrs Hoļavickis un Aleksejs Tarando ieguva zelta medaļas. Savukārt D. Timašovam ir sudraba medaļa un A. Apenei – bronza.

   8.oktobrī Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas  “Tutti” un  “Collage” un solisti  piedalījās Starptautiskajā vokālistu konkursā  “Baltijas vilnis” Tallinā .

 Atgriezās ar labiem sasniegumiem

   Solisti Paula Seimuškina, Viktorija Polupanova , Darja Semjonova atgriezās ar  1.pakāpes diplomiem, Alise Olīvija Černova , Elza Lāce ar 2.pakāpes diplomiem,  grupa ,, Tutti” ar 1.pakāpes diplomu un Speciālo balvu, grupa ,, Collage ” ar 1.pakāpes diplomu.

   Deju kolektīvs “Diamond” atklāja jaunu dejas sezonu 2022./2023. ar piedalīšanos festivālā “Cik Dažādi Mēs Esam”, kurš norisinājās 25.septembrī Ulbrokas kultūras centrā. Festivālā piedalījās deju kolektīva “Daimond” 3 grupas: Breeze, Shine un Oniks. Visas grupas uzstājās ar jauniestudējumiem. Bija prieks atkal  uzkāpt uz skatuves, lai veicinātu pieredzes apmaiņu starp dažādu deju žanru stilu kolektīviem.

Šogad Rīgas atklātais čempionāts jauniešiem 64 lauciņu dambretē norisinājās 17.septembrī Rīgas 6.vidusskolā, kur jaunieši sacentās divos atsevišķos turnīros kopā spēlējot U8 un U10 vecuma grupām, kā arī U13 un U19 vecuma grupām. U10 un U19 vecuma grupās meitenēm pārliecinoši uzvarēja Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas dambretes pulciņa audzēknes. U10 grupā kopā piedalījās 48 dalībnieki, šeit pārliecinoši pirmā bija 9 gadus vecā Varvara Ivanova, savukārt U19 grupā  starp 29 dalībniekiem uzvarēja 14 gadīgā Darja Drabova.

   14.un 15. maijā aizvadītajam Balttijas Atklātajam čempionātam ir īpaša nozīme, jo tas kļuva par pirmo pasākumu K-1 cīņā pēc trīs gadu pārtraukuma. Tiešām, karantīna dēļ sportistiem gandrīz vai nebija iespējas sevi pārbaudīt sacensībās.