Smaller Default Larger

27. maijā interešu izglītības programmas “ Kikbokss un Taibokss” audzēkņi  piedalījās starptautiskajā turnīrā «Battle of Vilkmerge», kuru rīkoja lietuviešu sporta klubs «Vilkas» savā 20 gadu jubilejā.

Sacensībās piedalījās sportisti no Lietuvas, Latvijas, Polijas un Ukrainas. Mūsu audzēknis Daniils Jankovskis, aizvadot trīs cīņas, ieņēma otro vietu savā svara kategorijā. Savukārt Daniēls Pokatinskis izcīnīja zelta medaļu.

   1.maijā  VEF Kultūras pilī notika  Horeogrāfijas konkurss “DanceFest”. Konkursā piedalījās  deju studijas no Latvijas un Lietuvas. No Deju studijas “Diamond” sacensībās piedalījās 3 grupas ar  4 priekšnesumiem.

Kolektīva  rezultāti: divas 1.vietas un divas 2.vietas.

   6.maijā ATTA CENTRE Rīgā norisinājās košiem notikumiem piepildīts pasākums - Starptautiskais horeogrāfijas konkurss “BestShow 2023”. Konkursā piedalījās deju studijas no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

   29., 30.aprīlī Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas” Fresco” , “Tutti” un solisti piedalījās Starptautiskajā mūzikas konkursā “Tallin Voice 2023” pēc īpašā vokālā pedagoga un organizatora uzaicinājuma no Igaunijas. Konkursā piedalījās vokālisti no Lielbritānijas , Lietuvas, Vācijas , Igaunijas, Moldovas un Latvijas .

Mūsu solisti - Gabriella Maculeviča  un Alise Kuzņecova starptautiskajā konkursā piedalījās pirmo reizi un parādīja ļoti labus rezultātus, iegūstot 2.pakāpi un 1.pakāpi.

Gala koncertā , kas tika pārraidīts Facebook kanālā , piedalījās grupa “Tutti”, kura tika izvirzīti no 200 konkursantiem. Koncertā piedalījās tikai 10 dalībnieki no divām konkursa dienām un starp tiem mūsu grupa “Tutti”.

   21.martā noslēgusies Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūsdienu deju kolektīvu konkursa 2.kārta, kas norisinājās kultūras pilī  “Ziemeļblāzma”. Pēc 1.kārtas uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūsdienu deju kolektīvu konkursu 2.kārtu bija izvirzīti 41 labākie A un B grupas deju priekšnesumi no visas Rīgas. Deju studija “Diamond” uz 2.kārtu  tika  izvirzīta ar 3 dejām .

   22.aprīlī Baložu pilsētas kultūras namā notika vokālistu konkurss”Zvaigzne 2023”. Šoreiz konkursā piedalījās mazie solisti no Balss attīstības studijas “Kantilēna”: Alise Kuzņecova, Alise Olīvija Černova, Viktorija Polupanova , grupas “Fresco”, “Tutti”  un jaunā dziedātāja Gabriella Maculeviča, kurai šī bija debija . Solisti izpildīja vienu dziesmu , vokālie ansambļi -  divas dziesmas . Grupas un solisti uzstājās ļoti veiksmīgi ! Visas grupas un solisti ieguva goldalgotas vietas!

 13. aprīļa pēcpusdienā jau 10. reizi Rīgas Jauno tehniķu centrā norisinājās LEGO konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…10”.  Rakstniece Laura Vinogradova īpaši šim konkursam uzrakstīja pasaku ”Supervaroņi”, kurai skolnieki veidoja telpisku ilustrāciju.

Konkursu apmeklēja 61 dalībnieks, kas pēc pasakas noklausīšanās uz LEGO plāksnēm no LEGO klucīšiem savos darbos attēloju meža supervaroņus – dzeni, ķirzaku, vāveri, kas attīrīja mežu no cilvēku atstātajiem atkritumiem.

   Sestdien, 15. aprīlī,  Ādažos kultūras namu pieskandināja  dziedātāji no daudzām Latvijas pilsētām. Vokālistu konkurss “Zelta balss” pulcēja bērnus un jauniešus līdz 18.gadiem,  lai atklātu jaunus talantus un noteiktu šī gada skanīgākās balss īpašniekus. Piedalījās daudz solistu un grupu .

   Mūsu interešu izglītības programmas Balss attīstības studija “Kantilēna” grupa "Collage" no 15 grupām ieņēma 1.vietu, Anastasija Jačmenkina  no 19 solistiem- Grand Prix. Natalya Artamonova un Darja Semjonova ieguva 1.pakāpi.

   Sestdien,  1.aprīlī Liepupes pamatskolā norisinājās vienas no masveidīgākajām gada sacensībām - Latvijas 75.Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē, kurās kopumā piedalījās 327 jaunie dambretes spēlētāji no dažādiem Latvijas novadiem. Sacensības norisinājās vecuma grupās no U8 līdz U19, kur katrā grupā turnīri notika atsevišķi meitenēm un atsevišķi zēniem. Dalībnieki sacentās par godalgotajām vietām individuālajā un komandu ieskaitē. 

   Sestdien, 1. aprīlī, Skrundas kultūras namu pieskandināja mazāki un lielāki dziedātāji no Kuldīgas novada un citām Latvijas pilsētām. Vokālistu konkurss “Skrundas balss” pulcēja gan bērnus un jauniešus, gan pieaugušos, lai atklātu jaunus talantus un noteiktu šī gada skanīgākās balss īpašniekus.

   Jaunākajam dalībniekam bija 3 gadi, bet pieredzējušākajam dalībniekam - 39 gadi. Dziedātāju sniegumu vērtēja vokālā pedagoģe, Skrundas vidusskolas vokālās studijas vadītāja Dace Ganiņa, Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas vidusskolas direktore, bijusī grupas “Latvian Voices” dalībniece Andra Zvejniece, kā arī grupas 4KW solists Justs Ūdris.Pasākumu vadīja atraktīvais un sabiedrībā zināmais skrundenieks - mūziķis Ainars Bumbieris.

   24.martā Koknesē notika Latvijas skolu kauss volejbolā. Sacensībās piedalījās arī mūsu  Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības programmas “Sporta spēles” 7.-9.klašu audzēkņi. Sportisti ieguva 1.vietu pamatskolu grupā III Līgā nelicencēto spēlētāju jauktajā grupā ( 3+3) 2007.-2010.g.dz. Sveicam un lepojamies ar Jums ! Paldies pedagogam Didzim Braunam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām !