Smaller Default Larger
    No  9.-11. oktobrim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā risinājās J.Kulikauskas piemiņas starptautiskais atklātais turnīrs 100 lauciņu dambretē, kurā savu meistarību demonstrēja arī BJC ,,Bolderāja’’ audzēkņi savas skolotājas piecpadsmitkārtējās Pasaules čempiones titula ieguvejas Zojas Golubevas vadībā.
Turnīrā trīs dienu laikā  54 dalībnieki no Lietuvas, Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un Nīderlandes sacentās par turnīra uzvarētāja titulu.  No BJC ,,Bolderāja’’ turnīrā piedalījās 11 jaunie dambretisti, kuri visi spēlēja vienā vecuma grupā ar pieaugušajiem.
    Lieliskus rezultātus demonstrēja dambretiste Marija Koļeda, kura ieguva 2. vietu sieviešu konkurencē, ka arī Vsevolods Mitrevičs paliekot otrais vecuma grupā līdz 10 gadiem. Arī pārējie audzēkņi demonstrēja labus rezultātus atbilstoši savai varēšanai, kuriem godalgoto audzēkņu panākumi ir labs stimuls paaugstināt savu personīgo spēles līmeni. Šis turnīrs ir lieliska iespēja iepazīt kaimiņu valsti un stiprināt draudzīgās attiecības ar kolēģiem no Viļņas dambretes skolas.
      Nākamais nopietnākais solis ir Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē jauniešiem Nīderlandē, kas risināsies no 1.-7.  novembrim.
Vēlēsim veiksmu un turēsim īkšķus par mūsu jaunajiem sportistiem!