Smaller Default Larger
 
 Pietrūkstot tikai vienam punktam līdz godalgotajai 3.vietai, Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkne Anastasija Jačmenkina ieguva augsto 4.vietu Starptautiskajā jauno dziedātāju populārās mūzikas konkursā „Bērnu Jaunais vilnis 2016”.
Konkurss norisinājās no 11. līdz 13.augustam Starptautiskajā bērnu centrā „Artek”, Krimā.
 
  Astoņgadīgā Anastasija Jačmenkina ir Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkne un jau vairākus gadus mācās pie skolotājas Irinas Parahņevičas, kas ir izaudzinājusi ne vienu vien, talantīgu un vispusīgu jauno dziedātāju.
Kopumā konkursa finālā  piedalījās 15 konkursanti no 11 valstīm – Latvijas, Armēnijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Korejas, Maltas, Rumānijas, Krievijas, Abhāzijas, Ukrainas.
   Starptautiskais jauno dziedātāju populārās mūzikas konkurss  „Bērnu Jaunais vilnis” norisinās kopš 2008.gada un koncertu uz vietas ir iespēja vērot vairāk nekā septiņiem tūkstošiem bērnu un pieaugušo no visas pasaules. 
   Lai piedalītos konkursā, vispirms bija jāizcīna ceļazīme nacionālajās atlases kārtās un konkursa pusfinālā Maskavā, Krievijā.
   Kā jau visus iepriekšējos gadus, arī šogad žūriju pārstāvēja slaveni mūzikas un šovbiznesa pārstāvji, kā Igors Krutojs, Filips Kirkorovs, Ļevs Leščenko, Aleksandrs Rozenbaums un daudzi citi.
   No sirds sveicam Anastasiju un viņas ģimeni, ka arī skolotāju Irinu Parahņeviču ar gūtajiem panākumiem! 
 
Foto no konkursa oficiālas mājas lapas http://newwavejunior.eu/konkursanti-detskoj-novoj-volni-2016/
   
 
Informāciju sagatavoja
BJC „Bolderāja” izglītības metodiķe
Aiva Dasmane