Smaller Default Larger
  No 3. līdz 7. decembrim Rīgā, norisinājās Starptautiskais jaunatnes dziesmu un vokālistu konkurss Riga Symphony, kas veicina un attīsta neformālās radošās izglītības iespējas Latvijā starptautiskā līmenī.
  Konkursā piedalījās 5 no 6 balss attīstības studijas „Kantilēna” grupām – „Colage”, „Notis”, „Līga”, „Akcents”, „Akkolada”, kā arī trīs solisti – Eduards Rediko, Anastasija Jačmenkina, Sofia Kazakova.
  Visas grupas un solisti saņēma godalgotās vietas!
            
  Grupa „Notis”, vecuma grupā no 12 līdz 14 gadi, un  grupas „Līga” un „Akcents” vecuma grupā no 15 līdz 17 gadi, ieguva 3. godalgoto vietu  - Bronze Symphony.
   Vecuma grupā no 8 līdz 11 gadiem piedalījās grupa „Collage”, kura ieguva 2. vietu  - Silver Symphony. Silver Symphony godalgas jeb 2.vietu ieguva arī soliste Sofia Kazakova, kura startēja kategorijā 15 – 17 gadi.
   1.godalgoto vietu - Gold Symphony saņēma balss attīstības „Kantilēna” vecākā grupa „Akkolada”, kuri startēja vecuma grupā no 18 līdz 25 gadi. Solisti Eduards Rediko, vecuma grupā no 12 līdz 14 gadi un Anastasija Jačmenkina kategorijā līdz 7 gadiem arī  ieguva godalgotās 1.vietas  - Gold Symphony.
    Sveicam visus Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņus un viņu pedagogu Irinu Parahņēviču ar gūtajiem panākumiem un ieguldīto darbu!
           
  
Informāciju sagatavoja: A. Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā.