Smaller Default Larger

 

   22.aprīlī Kikboksa un Taiboksa pulciņa komanda, devās uz Rēzekni, lai piedalītos 21.Starptautiskajā čempionātā „WAKO Latvia OPEN 2017”, „Kick – light, low” sadaļā. Mūsu komanda cīnījās godam un spraigā cīņā Alans Marceņuks izcīnīja 1.vietu saņemot zelta medaļu, kļūstot par Latvijas čempionu, savukārt Adrians Jermoļenko un Ruslans Larionovs, katrs tika pie sudraba medaļām un Latvijas vicečempionu tituliem, bet Timurs Koteļņikovs saņēma godalgoto 3.vietu un bronzas medaļu! Kopumā sacensībās piedalījās ap 250 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.

   Savukārt 28.aprīlī, pulciņa treneris Sauļus Šeikis, kopā ar savu audzēkni Aleksandru Čerkesovu devās uz Lietuvu, lai mūsu kaimiņvalsts galvaspilsētā Viļņā piedalītos Starptautiskajā „S.W.A.T. Vol.59” turnīrā, kas tiek uzskatīts par ļoti prestižu! Aizraujošā cīņā mūsu audzēknis parādīja savas labākās prasmes, godam pārstāvot Latviju un iegūstot ļoti labu rezultātus, kā arī uzvaru Semi-Pro cīņā!

Sveicam Aleksandru, Alanu, Adrianu, Ruslanu, Timuru un viņu trenerus Sauļu Šeiki un Ruslanu Okrļaku ar gūtajiem panākumiem šajās Starptautiskajās sacensībās!

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā.
Foto no pedagogu personiskā arhīva.