Smaller Default Larger
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/next_level
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/next_level

DSC 0025 

 Aizvadītajās brīvdienās bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” deju kolektīvi: Modernās horeogrāfijas studijas „Terra” un deju studijas „Diamond” audzēkņi devās uz Lapmežciemu, lai piedalītos deju sacensībās „Next Level”. Sacensības organizēja Deju studija „Alegorija” kopā ar biedrību „Zelta soļi”. Sacensībās piedalījās dejotāji no dažādām Latvijas pilsētām un arī no mūsu kaimiņu zemes Lietuvas.

Priecē, ka mūsu deju kolektīvi ne tikai sevi ļoti labi parādīja citiem dejotājiem un guva brīnišķīgu pieredzi, bet visi tika pie godalgotām vietām!
   

Tā pirmo vietu vecuma kategorijā Mini Kids ieguva deju studijas „Diamond” jaunāka grupa, savukārt modernās horeogrāfijas studijas „Terra” audzēkņi pirmo un otro vietu ieguva vecuma kategorijā Children, kurā arī deju studijas „Diamond” vidēja grupa ieguva 3.vietu!
   Bet vecuma kategorijā Junior, deju studijas „Diamond” meitenes ieguva 2.vietu, savukārt modernās horeogrāfijas studijas „Terra” audzēkņi godalgoto 3.vietu!

No sirds sveicam mūsu talantīgos dejotājus ar gūtajiem panākumiem, ka arī viņu pasniedzējas deju skolotājas Tatjanu Čilikinu un Irinu Ivanushkinu!

 {gallery}galerijas/next_level:92:92:0:0{/gallery}

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā.
Foto no pedagogu personiskā arhīva.