Smaller Default Larger

                    1   2

 No 17. līdz 22.septembrim Viļņā, Lietuvā norisinājās Eiropas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē, sievietēm. Sacensībās piedalījās 6 visspēcīgākās Eiropas sieviešu komandas!   Latviju pārstāvēja unikāla komanda, bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” skolotāja, trenere un dambretes lielmeistare Zoja Golubeva ar savu labāko audzēkni Jeļenu Česnokovu. Sīvā cīņā ar dambretes lielmeistarēm un pasaules čempionēm mūsu komandai izdevās izcīnīt augsto trešo vietu komandu vērtējumā, savukārt ātrspēlē tika izcīnīta uzvara un iegūta 1.vieta!

 

 Šāda veida turnīri tiek vērtēti visaugstākajā kategorijā un piedalās tikai lielmeistari no pasaules čempionātiem!

   Sveicam mūsu skolotāju Zoju Golubevu un viņas audzēkni Jeļenu Česnokovu ar gūtajiem panākumiem!

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no Z.Golubevas personiskā arhīva