Smaller Default Larger

  IMG 20180419 170801  19. aprīlī 8 Lego pulciņa dalībnieki kopā ar savu skolotāju Kristīni Katinsku devās ciemos uz Rīgas Jauno tehniķu centru, lai piedalītos ikgadējā Rīgas atklātajā bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošajā konkursā “Kad pasaciņa ciemos nāk…6”

   Kā katru gadu, visi dalībnieki tika laipni uzņemti un bērniem bija gan iespēja radoši izpausties, gan brīvajā laikā spēlēt jautras un aizraujošas spēles.

Šogad pirmo reizi konkursā piedalīties iespēja bija pirmsskolas vecuma bērniem, kuri savus darbiņus varēja iesniegt jau iepriekš sagatavotus. Arī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Lego pulciņa jaunākie dalībnieki no 1.izglītības pakāpes nelaida garām šo iespēju un uz konkursu tika nogādāti 3 audzēkņu darbi, kuros tika atveidotas latviešu tautas pasakas.

Konkursa dalībniekiem, uz vietas, strādājot plaknē bija jāattēlo Kārļa Skalbes pasaka “Kaķīša dzirnavas”. Tēmu bērni uzzināja tikai, sākoties konkursam un ļoti labi tika galā, parādot gan savu radošumu, gan kompozīcijas izjūtu un tehnisko izpildījumu.

   Lepojamies ar mūsu audzēkni Sofiju Tolkačovu, kura ieguva 1. vietu vecuma grupā 9-12 gadi!

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no K.Katinskas personiskā arhīva