Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

  DSC 5883 Pēc svētku nedēļa Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Foto pulciņam un Vizuālās un lietišķās mākslas studijai, kurus vada pedagogs Iveta Bērziņa, iesākusies raženi, gūstot atzinīgas vietas dažādos konkursos.

 

   Foto pulciņš piedalījās Rīgas Jauno tehniķu centra organizētajā Rīgas atklātajā bērnu un jauniešu foto konkursā- izstādē “Manas mājas”. Audzēkņi guva iemaņas, fotografējot četru fotogrāfiju reportāžas, kurās attēloja vietu un sajūtas, kas liek justies kā mājās. Konkursam iesniedzām trīs audzēkņu darbus- Krista Anna Kļaviņa ar kolekciju “Mūsu maizei ir zvīņas” ieguva žūrijas atzinību, Beatrise Zaķe ar kolekciju “Pastaiga rudenī” ieguva 2.vietu, savukārt Darja Konstantinova, kura Foto pulciņā mācās pirmo gadu, ar kolekciju “Miers”, ieguva godpilno 1.vietu.

   Vizuālās un lietišķās mākslas trīs audzēknes piedalījās Praktiskās estētikas skolas rīkotajā konkursā Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā “Miniatūra”. Bērni varēja brīvi izvēlēties tēmu, par kādu veidot miniatūru. Izvēlējāmies zīmēt darbiņus 5x5 cm. Šādā formātā audzēkņi strādāja pirmo reizi. Ievgeniia Kinal ar darbiņu “Rasas rītā”, ieguva žūrijas atzinību, Kristīne Laure ar darbu “Bizbizmārīte” ieguva 3.vietu, savukārt Darja Ņemšilova ar darbu “Saknes” ieguva 2.vietu.

 

Informāciju sagatavoja Foto pulciņa un 

Vizuālās un lietišķās mākslas studijas pedagogs Iveta Bērziņa

(Foto no I.Bērziņas personīgā arhīva)