Smaller Default Larger

perlu lietus 2023 3   Bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss “Pērļu lietus “ Liepājā šogad jau norisinājās 10 reizi, pulcējot 138 dalībniekus no dažādām Latvijas vietām. Kā atzina konkursa rīkotāji , pēc divu gadu pandēmijas laika pārtraukuma bija bažas, vai pieteiksies pietiekams dalībnieku skaits, lai konkurss notiktu.

   Jaunos talantus vērtēja profesionāla žūrija - Latvijas Vokālo ansambļu asociācijas dibinātāja, ilggadēja vadītāja, vokālā pedagoģe un nozares eksperte Mārīte Puriņa, komponists Andris Kontauts, operdziedātāja Laura Bulava, dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins, dziedātāja Grēta Grantiņa. Vērtēšana notika 10 punktu sistēmā, ņemot vērā tehnisko izpildījumu, māksliniecisko sniegumu un skatuvisko tēlu. Pēc dalībnieku uzstāšanās žūrija tikās ar vokālajiem pedagogiem, lai individuāli sniegtu padomus darbam ar jaunajiem talantiem.

   Mūsu dziedātāji – Balss attīstības studijas ,,Kantilēna” grupa “Notis “un soliste Nataliya Artamonova ieguva 1.vietu, grupa ,, Collage” – 2.vietu un solistes Elza Lāce un Viktorija Polupanova – atzinību.

   Sveicam un lepojamies ar audzēkņu sniegumu !

Paldies pedagogam Irinai Parahņevičai par audzēkņu sagatavošanu konkursam un milzīgs paldies vecākiem par atbalstu !

Informāciju sagatavoja : Ilgona Vulāne

direktores vietniece izglītības jomā

Foto no pedagoga I.Parahņevičas personīgā arhīva