Smaller Default Larger

nac sadziedat 9   Jauno izpildītāju konkurss “Nāc sadziedāt” norisinājās 4.martā Rīgas Stradiņa Universitātes Aulā . Ar skanīgām balsīm uz skatuves uzstājās dziedātāji vecumā no 5 līdz 22 gadiem.

   Dziedātājus vērtēja profesionāla žūrija: Reinis Sējāns - mūziķis, producents, komponists, grupas “Instrumenti” dalībnieks, Sonora Vaice -Latvijas Nacionālās Operas un baleta soliste, Aivars Hermanis - mūziķis, komponists, aranžētājs, producents, Andrejs Osokins- komponists un pianists, Mārcis Judzis mūziķis, grupas “Dzelzs vilks”bundzinieks. Žūrijai bija ļoti grūts uzdevums izvērtēt dziedātājus, jo konkurence bija liela un izpildījums kvalitatīvs.  Balss attīstības studija ,, Kantilēna” grupa ,, Collage” uzstājās vienā vecuma grupā ( 15-21 gadi)  ar grupu ,, Notis”. Viņi  pārliecināja žūriju ar savu sniegumu un ieguva 1.vietu kā arī Sonoras Vaices simpātiju balvu.

   Grand Prix ieguva grupa ,, Notis un soliste Anastasija Jačmenkina .  Anastasija arī ieguva Simpātijas balvu no Sonoras Vaices un Andreja Osokina. Izcili sniegumi arī pārējiem mūsu solistiem : Olīvijai Alisei Černovai – 1.pakāpe, Darjai Semjonovai -1.pakāpe un Simpātijas balva no Sonoras Vaices, Nataliya Artamonova  - 1.pakāpe un Simpātijas balva un Elzai Lācei – 2.pakāpe un Simpātijas balva no Sonores Vaices un Reiņa Sējāna.

Mēs ar jums lepojamies un sveicam ar augstajiem panākumiem !

Paldies pedagogam Irinai Parahņevičai par audzēkņu sagatavošanu konkursiem !

Informāciju sagatavoja: Ilgona Vulāne

direktores vietniece izglītības jomā

Foto no pedagoga Irinas Parahņevičas personīgā arhīva