Smaller Default Larger

kantilena skrunda 6   Sestdien, 1. aprīlī, Skrundas kultūras namu pieskandināja mazāki un lielāki dziedātāji no Kuldīgas novada un citām Latvijas pilsētām. Vokālistu konkurss “Skrundas balss” pulcēja gan bērnus un jauniešus, gan pieaugušos, lai atklātu jaunus talantus un noteiktu šī gada skanīgākās balss īpašniekus.

   Jaunākajam dalībniekam bija 3 gadi, bet pieredzējušākajam dalībniekam - 39 gadi. Dziedātāju sniegumu vērtēja vokālā pedagoģe, Skrundas vidusskolas vokālās studijas vadītāja Dace Ganiņa, Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas vidusskolas direktore, bijusī grupas “Latvian Voices” dalībniece Andra Zvejniece, kā arī grupas 4KW solists Justs Ūdris.Pasākumu vadīja atraktīvais un sabiedrībā zināmais skrundenieks - mūziķis Ainars Bumbieris.

   Mūsu solisti parādīja ļoti augstus rezultātus. Šogad pirmo reizi debitēja soliste-Alise Kuznecova un ieguva Grand Prix savā vecuma grupā. Viktorija Polupanova no 17 dziedātājiem ieguva arī Grand Prix ,1.vieta – Darjai Semjonovai, 2.vieta Nataliyai Artamonovai, diplomi – Gabriellai Maculevičai un Elzai Lācei.

   Sveicam un lepojamies ar Jums !

Informāciju sagatavoja : Irina Parahņeviča

Balss attīstības studijas “Kantilēna” pedagogs

Foto pedagoga I.Parahņevičas personīgā arhīva