Smaller Default Larger

 WhatsApp Image 2023 05 03 at 10.49.07  29., 30.aprīlī Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas” Fresco” , “Tutti” un solisti piedalījās Starptautiskajā mūzikas konkursā “Tallin Voice 2023” pēc īpašā vokālā pedagoga un organizatora uzaicinājuma no Igaunijas. Konkursā piedalījās vokālisti no Lielbritānijas , Lietuvas, Vācijas , Igaunijas, Moldovas un Latvijas .

Mūsu solisti - Gabriella Maculeviča  un Alise Kuzņecova starptautiskajā konkursā piedalījās pirmo reizi un parādīja ļoti labus rezultātus, iegūstot 2.pakāpi un 1.pakāpi.

Gala koncertā , kas tika pārraidīts Facebook kanālā , piedalījās grupa “Tutti”, kura tika izvirzīti no 200 konkursantiem. Koncertā piedalījās tikai 10 dalībnieki no divām konkursa dienām un starp tiem mūsu grupa “Tutti”.

   Grupa “Tutti” ieguva  1.vietu, grupa “Fresco” – 2 pakāpi, solisti: Viktorija Polupanova, Alise Olīvija Černova , Elza Lāce – 2.pakāpi, Darja Semjonova – 1.pakāpi. Grupa “Tutti” un soliste Darja Semjonovu tika  uzaicināti 2024.gadā uz konkursu Londonā un Darja Semjonova, Viktorija Polupanova un Elza Lāce- uz konkursu Pērnavā . 

   Brīvajā laikā bērni apmeklēja Veco Tallinu , pastaigājās pa skaistām vecpilsētas ielām , sadraudzējās ar konkursantiem no dažādām  valstīm.

Apsveicam un priecājamies par grupām “Fresco” , “Tutti” un solistiem !

Informāciju sagatavoja : Irina Parahņeviča

Balss attīstības studijas “Kantilēna ”pedagogs

Foto no pedagoga I.Parahņevičas personīgā arhīva