Smaller Default Larger

Diamond maija 2023 7   1.maijā  VEF Kultūras pilī notika  Horeogrāfijas konkurss “DanceFest”. Konkursā piedalījās  deju studijas no Latvijas un Lietuvas. No Deju studijas “Diamond” sacensībās piedalījās 3 grupas ar  4 priekšnesumiem.

Kolektīva  rezultāti: divas 1.vietas un divas 2.vietas.

   6.maijā ATTA CENTRE Rīgā norisinājās košiem notikumiem piepildīts pasākums - Starptautiskais horeogrāfijas konkurss “BestShow 2023”. Konkursā piedalījās deju studijas no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

  Sacensības vērtēja titulēti starptautiskie dejotāji, horeogrāfi - lielās skatuves mākslinieki, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas un masu mediju pārstāvji. Deju studija “Diamond” piedalījās konkursā 3 vecuma grupās: Children (grupa “Breeze”), Juniors (grupa “Shine”) un Youth (grupa “Oniks”). Starp 12 numuriem savā nominācijā grupa “Breeze” ieguva 3.vietu un grupa “Shine” ieguva 2.vietu starp 10 numuriem nominācijā. Grupa “Oniks” arī parādīja sevi ļoti labi un starp 19 numuriem ieguva 4.vietu.

Prieks, ka ir iespēja sekmēt bērnu un jauniešu māksliniecisko aktivitāšu turpmāko attīstību, pateicoties dalībai konkursos.

Sveicam un lepojamies ar Jums !

Informāciju sagatavoja : Tatjana Čilikina

deju studijas “Diamond” pedagogs

Foto no pedagoga T.Čilikinas personīgā arhīva